Tutorials

World Creator kullanımı ve işlevselliği

World Creator Nedir?
World creator ile slider yöntemiyle yeryüzü şekillerini basitçe oluşturabilir, dilediğin programlara etkili bir şekilde aktarabilirsiniz.

Video eğitimlerde sizin için "World Creator" eğitimine başladım. Lütfen takip edin, böylece VFX sektöründe bir adım daha önde olabilirsiniz.

  • Go to World Creator official
World machine'den ziyade biraz daha gerçekçi bir görünüme sahip. Motion Blur özelliğinden tutun da yağmur yağdırma özelliğine kadar bir çok işlevselliği gerçekleştirebilirsiniz. Bu program World Machine gibi bilgisayarın işlemcisini (CPU) kullanmıyor. Direkt olarak ekran kartını zorluyor (GPU), durum böyle olunca da sağlam bir ekran kartına ihtiyaç duruyorsunuz. 

Arayüz olarak gayet sade tasarlanmış, eğer fazla teori sevmiyorsanız hemen üst linkten youtube kanalım' geçebilir ve eğitimleri izlemeye başlayabilirsiniz. 

World creator'ın görselliğinden ziyada diğer özelliği ise node sistemi ile çalışmaması. Eğer node sistemi gibi geleceğin navigasyon sisteminde hala zorluk çekiyorsanız hiç durmayın, buradaki linkten hemen World Machine derslerine geçin. World creator ile dokuları, haritaları (Map, Texture) ayrı ayrı export alabildiğiniz gibi MESH olarak da çıktı alabilirsiniz(EXPORT).

World Creator 2

World creator 2, arayüzü işte bu kadar sade, tam önünüzde geniş bir alana sahip viewport sağda ise ayar paneli var.

Daha fazlası için:
ABONE OL ► https://bit.ly/2WU6W3M

Diğer derslere gözat ► https://bit.ly/2UnXdRB
Uygulama web sitesi ►https://www.world-creator.com/ 
Wolrd machine eğitimleri ► https://bit.ly/2Dv1cWR